Laureaci 2018 | XVIII Sympozjum Świata Teleinformatyki i Infrastruktury

Laureaci Konkursu Złote Anteny

Laureaci:

Wręczający:

Uzasadnienie:

Człowiek Roku – Jacek Niewęgłowski, Senior Advisor, P4 Nagrodę wręczył Piotr Muszyński, Współprzewodniczący Rady Programowej Sympozjum Świata Teleinformatyki i Infrastruktury, Założyciel i Prezes, FixMap. Nagroda dla Jacka Niewęgłowskiego za wieloletnie wizjonerskie działania na rzecz rozwoju branży telekomunikacyjnej.
Innowator Roku – NEXERA Nagrodę wręczył Tomasz Grabowski, Dyrektor Zarządzający, Accenture. NEXERA to hurtowy operator telekomunikacyjny wprowadzający na Polski rynek innowacyjny model działania we wszystkich aspektach działalności – modelu biznesowym, ofercie i strukturze organizacji. Sukces projektu operatora hurtowego budowanego od podstaw NEXERA zawdzięcza spójnemu wdrożeniu w swojej strategii wszystkich wymienionych aspektów i konsekwencji w jej realizowaniu.
Lider Gospodarki 4.0 – Wiśniowski Nagrodę wręczył Janusz Smok, Industry IoT Channnel Manager for CEE Region, Advantech. Za skuteczne wdrożenie personalizacji produktu. Wiśniowski to polski producent bram, drzwi i ogrodzeń, który wdrożył aplikację zrobotyzowanego spawania. Aplikacja ta pozwoliła mu na kilkukrotne zwiększenie wydajności produkcji oraz optymalizację całego procesu przepływu i realizacji zamówień. Znajdujący się nieopodal Nowego Sącza zakład produkcyjny to również jedna z nielicznych polskich fabryk, w której w wdrożono procesy umożliwiające masową personalizację produktów. Wytwarzanie bram, w tym sterowanie pracą robotów, odbywa się automatycznie na bazie zamówień składanych przez klientów.
Społeczna Odpowiedzialność Biznesu – Cyfrowy Polsat Nagrodę wręczył Przemysław Kurczewski, Współprzewodniczący Rady Programowej Sympozjum Świata Teleinformatyki i Infrastruktury, Członek Rady Nadzorczej EmiTel. Grupa Polsat od ponad 20 lat prowadzi działania o charakterze społecznym, obejmujące trzy kluczowe obszary – bezpieczeństwa, pomocy dzieciom i promocji sportu. 2018 rok był wyjątkowy dla Grupy Polsat w każdym z nich. Minęło 15 lat współpracy sieci Plus z ratownikami wodnymi i górskimi m.in. w zakresie zapewniania numerów ratunkowych. Z kolei Fundacja Polsat, pomagająca od 22 lat chorym dzieciom, przekazała w tym czasie na cele statutowe ponad 230 mln złotych, a podczas piętnastu edycji Mikołajkowego Bloku Reklamowego zebrano ponad 19 mln złotych na leczenie i rehabilitację najmłodszych. Rok 2018 w Grupie Polsat to także 20-lecie współpracy sieci Plus z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej. To najdłużej trwający i modelowy przykład współpracy z zakresu sponsoringu sportowego w Polsce, która od 2 dekad pomaga rozwijać polską siatkówkę. W tym czasie wszystkie reprezentacje Polski mężczyzn i kobiet zdobyły na najróżniejszych turniejach łącznie aż 43 medale, z czego 20 złotych.

Śledź nasze wydarzenie na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celu wysyłki informacji marketingowych dotyczących produktów lub usług Administratora i jego partnerów (aktualną listę partnerów znajdziesz tutaj). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204) przez MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-241), ul. Długa 44/50 o numerze identyfikacyjnym NIP: 9522040486.Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) przez MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-241), ul. Długa 44/50 o numerze identyfikacyjnym NIP: 9522040486. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Administratorem danych osobowych jest MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-241), ul. Długa 44/50 („Administrator”). Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłki informacji marketingowych. Więcej

Informacje logistyczne